KategorieAktualnościMecz

KS Kopcie – OKS Wielowieś 5:2 : : : Mecz 4 kolejki „A” Klasy 2021/2022

Kolejne domowe zwycięstwo… 🙂 (video 4K)

W niedzielne popołudnie zmierzyliśmy się z zespołem OKS Wielowieś, którego to juniorzy w sobotni poranek pokonali pewnie swoich rówieśników z Kopci 3:0. Niepowodzenie młodszych podziałało mobilizująco na pierwszy garnitur, gdyż już od pierwszych momentów spotkania starsi śmiało zabrali się za szturm na bramkę golkipera przyjezdnych.

Bramki dla Kopci zdobyli: 2x Bartek Kopeć (asysty K. Płazy oraz D. Żarkowskiego), 2x Kamil Płaza (asysta A. Kwaśnika przy pierwszej bramce) oraz Arkadiusz Kwaśnik.

Wynik nie odzwierciedla w pełni przebiegu spotkania, ponieważ nasi zawodnicy mieli jeszcze kilka dogodnych sytuacji do poprawienia końcowego rezultatu meczu. Na listę strzelców mogli wpisać się jeszcze Patryk Deptuch, Jakub Nidental czy Wojciech Sobala…

Z 9 punktami po czterech kolejkach zajmujemy aktualnie 4 miejsce w ligowej tabeli ze stratą trzech oczek do prowadzącego Jezioraka Chwałowice. Można śmiało powiedzieć iż początek rundy jesiennej jest w wykonaniu naszych zawodników bardzo udany, nie mniej czeka nas kilka bardzo ciężkich spotkań, najbliższe wyjazdowe już w przyszłą niedzielę o godz. 16:00 z zespołem Juniora Zakrzów (miejsca rozegrania meczu jeszcze nie ustalono)

Do zobaczenia 🙂