KategorieAktualności

Podziękowania dla sponsorów

W imieniu zarządu, piłkarzy, osób działających przy zespole i sympatyków Klubu Sportowego w Kopciach chcemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim przedsiębiorstwom, instytucjom i osobom za wszelaką pomoc finansową oraz materialną, a także wsparcie instrumentalne i emocjonalne naszego klubu.

W szczególny sposób chcielibyśmy podziękować firmom BUDMAX oraz BOSCH SERVICE M&M CARS Marcin Pyra.

”Kto stoi w miejscu, ten się cofa…”
Nie sposób nie zgodzić się z powyższym cytatem, w szczególności jeżeli rozmawiamy o tak dynamicznej dziedzinie jaką jest piłka nożna. Istotą rozwoju tej dyscypliny jest rywalizacja o jak najlepsze rezultaty, nie tylko na boisku. U podstaw dobrego wyniku leżą ciężka, rzetelna praca trenerów i piłkarzy, czas poświęcony na rozwój osobisty sztabu szkoleniowego i zawodników drużyny, a także środki materialne niezbędne do funkcjonowania i dalszego wzrostu.

Swoimi działaniami obejmujemy nie tylko drużyny seniorów i juniorów lokalnego klubu. Z całego serca pragniemy zainteresować futbolem i zachęcić do podjęcia treningów również tych najmniejszych, najmłodszych, którzy w niedalekiej przyszłości na długie lata staną się fundamentem i ostoją naszego zespołu. Korzyści jakie wyniosą z boiska przełożą się w szczególności na ich dorosłe życie. Odpowiedzialność za zespół, szacunek dla rywala, współpraca z partnerem, przyznanie się do porażki a także radość z osiągniętego sukcesu – to tylko kilka z najważniejszych elementów kształtujących osobowość młodego człowieka.

Dobrego ducha wspólnoty piłkarskiej nie budują tylko same występy na płycie boiska – są to również wydarzenia i aktywności które mają miejsce poza murawą. Nic tak nie wiąże nici wspólnoty i wzajemnego porozumienia jak spotkania pozaboiskowe, których dobra atmosfera przekłada się na pozytywne morale i nastawienie, tak kluczowe w rywalizacji z innymi zespołami.

Aby wesprzeć działanie klubu i budować optymalne warunki do rozwoju naszych zawodników, młodzieży i dzieci, potrzebujemy wsparcia finansowego i materialnego sponsorów, filantropów, fundatorów i darczyńców.

Z tego miejsca chcemy jeszcze raz serdecznie podziękować

Przedsiębiorstwu BUDMAX z Kolbuszowej

oraz

Warsztatowi samochodowemu BOSCH SERVICE M&M CARS Marcin Pyra

za dotychczasowe wsparcie zespołu. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą pomoc. Mamy nadzieję iż nasza platforma marketingowa jaką są koszulki z logotypami partnerów, druki firmowe klubu a przede wszystkim oficjalna strona internetowa sprawią że wszystkie strony osiągną obopólne korzyści.

Instytucje i osoby zainteresowane potencjalnym wsparciem klubu prosimy o kontakt pod adresem biuro@kskopcie.pl

SERDZECZNIE DZIĘKUJEMY
Zarząd Klubu Sportowego
W Kopciach