KategorieAktualności

Serdecznie dziękujemy…

W imieniu zarządu klubu, piłkarzy, działaczy i wszystkich osób związanych z naszym zespołem chcemy serdecznie podziękować kibicom za doping i wsparcie, którymi obdarzyli nas na przestrzeni całego sezonu.

Za mecze domowe, gdzie atmosfera sobotnio/niedzielnych potyczek udzielała się dorosłym oraz tym najmłodszym. Za spotkania wyjazdowe podczas których doping jest szczególnie istotny.

Dziękujemy osobom za pomoc i zaangażowanie w czynnościach pozaboiskowych oraz obsługę w dniach meczowych. Wszyscy zdajemy sobie sprawę ile trudu, a przede wszystkim czasu kosztuje takie poświęcenie.

Dziękujemy trenerowi Stanisławowi Żarkowskiemu, bez którego nie wyobrażamy sobie funkcjonowania naszej wspólnoty. Za czas, wkład i za bycie spoiwem które trzyma wszystko w ryzach.Dziękujemy „Kołczu Stanleyu”.

Dziękujemy wszystkim naszym piłkarzom, zaczynając od drużyny Seniorów. Nic tak nie motywuje do dalszej pracy jak sukcesy indywidualne, a przede wszystkim zespołowe. Być może niektórzy nie zdają sobie sprawy jak budująco działają takie osiągnięcia na juniorów, a w szczególności tych najmłodszych – Żaków i Orlików, których w naszych szeregech przybywa z tygodnia na tydzień…

Dziękujemy za wspólne potyczki i rywalizację naszym tegorocznym rywalom. Życzymy spokojnej przerwy w rozgrywkach i pomyślności w nadchodzącym sezonie.

W imieniu zarządu, piłkarzy, osób działających przy zespole i sympatyków Klubu Sportowego w Kopciach chcemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim przedsiębiorstwom, instytucjom i osobom za wszelaką pomoc finansową oraz materialną, a także wsparcie instrumentalne i emocjonalne naszego klubu:

– Gminie Dzikowiec i Panu Wójtowi Józefowi Tęczy

– Przedsiębiorstwu „BUDMAX” z Kolbuszowej

– „BOSCH SERVICE M&M CARS” Marcin Pyra

– Usługi remontowo-budowlane „Stanisław Żarkowski”

– Firmie budowlanej „Izo-Styl” Łukasz Kopeć

– Firmie transportowej „Sob-Trans” Henryk Sobala

oraz wielu innym…

Wszystkim życzymy zdrowia i pomyślności na czas przerwy wakacyjnej i widzimy się już w następnym sezonie. WIELKIE DZIĘKI ZA WSZYSTKO!!!!!!!!!!!!!!!

—————————–

Zarząd Klubu Sportowego w Kopciach